Örebro

VD

Benjamin Isasson

Tel: 076-175 30 10 E-post: benjamin.isasson@fmfassistans.se

Verksamhetsansvarig Personal

Kristina Wetterstrand

Tel: 072-300 37 76 E-post: kristina.wetterstrand@fmfassistans.se

Verksamhetsansvarig Utveckling

Malin Wernersson

Tel: 076-175 30 15 E-post: malin.wernersson@fmfassistans.se

Marknadsansvarig

Annika Florin

Tel: 076-175 30 11 E-post: annika.florin@fmfassistans.se

Chefsjurist

Karina Stiernblad

Tel: 073-046 46 95 E-post: karina.stiernblad@fmfassistans.se

Bitr. Jurist

Robin Käcko

Tel: 070-963 36 24 E-post: robin.kacko@fmfassistans.se

Administratör/Reception

Sofie Larsson

Tel: 073-933 10 52 E-post: sofie.larsson@fmfassistans.se

Kundansvarig

Simon Coskun

Tel: 070-779 87 65 E-post: simon.coskun@fmfassistans.se

Kundansvarig Stockholm

Wenche Iskander

Tel: 076-320 55 37 E-post: wenche.iskander@fmfassistans.se

Kundansvarig Göteborg

Arman Alemirad

Tel: 070-774 64 33 E-post: arman.alemirad@fmfassistans.se

Kundansvarig Göteborg

Sonja Garcia

Tel: 076-347 57 76 E-post: sonja.garcia@fmfassistans.se

Kundansvarig Skövde

Rita Daniels Skagborn

Tel: 070-438 21 53 E-post: rita.daniels@fmfassistans.se

Marknadsassistent

Johanna Andersson

Tel: E-post:

Skövde

Löneadministratör

Maria Andersson

Tel: 072-560 02 25 E-post: maria.andersson@fmfassistans.se

Löneadministratör

Anna Gunnerek

Tel: 070-760 20 00 E-post: anna.gunnerek@fmfassistans.se

Löneadministratör

Yvonne Klasson

Tel: 072-577 18 78 E-post: yvonne.klasson@fmfassistans.se

Löneadministratör

Helen Lindholm

Tel: 072-560 40 13 E-post: helen.lindholm@fmfassistans.se

Löneadministratör

Annika Hansen

Tel: 072-560 40 82 E-post: annika.hansen@fmfassistans.se

Ekonomichef

Gabriel Güner

Tel: 070-956 23 97 E-post: gabriel.guner@fmfassistans.se

Ekonomiansvarig

Lena Henricson

Tel: 072-560 06 36 E-post: lena.henricson@fmfassistans.se

Vi finns här

Adolfsbergsvägen 4, Örebro, Sverige

Vasagatan 30, Skövde, Sverige

Cylindervägen 18, Nacka Strand, Sverige

Stora Åvägen 21, Askim, Sverige

Kontakta oss om personlig assistans





Vill du jobba med personlig assistans?

Skicka ett mejl med CV och personligt brev till rekrytering@fmfassistans.se