Örebro

VD

Benjamin Isasson

Tel: 076-175 30 10 E-post: benjamin.isasson@fmfassistans.se

Verksamhetsansvarig

Kristina Wetterstrand

Tel: 072-300 37 76 E-post: kristina.wetterstrand@fmfassistans.se

Utvecklingsansvarig

Malin Wernersson

Tel: 076-175 30 15 E-post: malin.wernersson@fmfassistans.se

Marknadsansvarig

Annika Florin

Tel: 076-175 30 11 E-post: annika.florin@fmfassistans.se

Jurist

Robin Käcko

Tel: 070-963 36 24 E-post: robin.kacko@fmfassistans.se

Jurist

Rebecka Millås

Tel: 072-242 95 34 E-post: rebecka.millas@fmfassistans.se

Administratör/Reception

Sofie Larsson

Tel: 073-933 10 52 E-post: sofie.larsson@fmfassistans.se

Kundansvarig

Lina Johansson

Tel: 072-526 24 92 E-post: lina.johansson@fmfassistans.se

Kundansvarig

Simon Coskun

Tel: 070-779 87 65 E-post: simon.coskun@fmfassistans.se

Kundansvarig Stockholm

Wenche Iskander

Tel: 076-320 55 37 E-post: wenche.iskander@fmfassistans.se

Kundansvarig Skövde

Rita Daniels Skagborn

Tel: 070-438 21 53 E-post: rita.daniels@fmfassistans.se

Skövde

Löneadministratör

Maria Andersson

Tel: 072-560 02 25 E-post: maria.andersson@fmfassistans.se

Ekonomiansvarig

Anna Gunnerek

Tel: 070-760 20 00 E-post: anna.gunnerek@fmfassistans.se

Löneadministratör

Helen Lindholm

Tel: 072-560 40 13 E-post: helen.lindholm@fmfassistans.se

Löneadministratör

Annika Hansen

Tel: 072-560 40 82 E-post: annika.hansen@fmfassistans.se

Ekonomichef

Gabriel Güner

Tel: 070-956 23 97 E-post: gabriel.guner@fmfassistans.se

Löneadministratör

Lena Henricson

Tel: 072-560 06 36 E-post: lena.henricson@fmfassistans.se

Vi finns här

Adolfsbergsvägen 4, Örebro, Sverige

Vasagatan 30, Skövde, Sverige

Cylindervägen 18, Nacka Strand, Sverige

Kontakta oss om personlig assistans

Vill du jobba med personlig assistans?

Skicka ett mejl med CV och personligt brev till rekrytering@fmfassistans.se