Örebro

VD

Benjamin Isasson

Tel: 076-175 30 10 E-post: benjamin.isasson@fmfassistans.se

Verksamhetschef

Kristina Wetterstrand

Tel: 072-300 37 76 E-post: kristina.wetterstrand@fmfassistans.se

Marknadsansvarig

Annika Florin

Tel: 076-175 30 11 E-post: annika.florin@fmfassistans.se

Chefsjurist

Robin Käcko

Tel: 070-963 36 24 E-post: robin.kacko@fmfassistans.se

Jurist

Rebecka Millås

Tel: 072-242 95 34 E-post: rebecka.millas@fmfassistans.se

Jurist

Felix Hendar

Tel: 072-203 14 05 E-post: felix.hendar@fmfassistans.se

Utbildningschef

Linda Grann

Tel: 070-252 05 95 E-post: linda.grann@fmfassistans.se

Administratör

Sofie Larsson

Tel: 073-933 10 52 E-post: sofie.larsson@fmfassistans.se

Administratör

Annika Westdahl

Tel: 072-513 72 08 E-post: annika.westdahl@fmfassistans.se

Kundansvarig

Lina Johansson

Tel: 072-526 24 92 E-post: lina.johansson@fmfassistans.se

Kundansvarig

Simon Coskun

Tel: 070-779 87 65 E-post: simon.coskun@fmfassistans.se

Kundansvarig

Lotta Lehn

Tel: 076-175 30 21 E-post: lotta.lehn@fmfassistans.se

Kundansvarig Stockholm

Wenche Iskander

Tel: 076-320 55 37 E-post: wenche.iskander@fmfassistans.se

Informatör Stockholm

Khaled Al Ziyadi

Tel: 070-303 83 23 E-post: khaled.alziyadi@fmfassistans.se

Kundansvarig Skövde

Rita Daniels Skagborn

Tel: 070-438 21 53 E-post: rita.daniels@fmfassistans.se

Skövde

Ekonomichef

Gabriel Güner

Tel: 070-956 23 97 E-post: gabriel.guner@fmfassistans.se

Ekonomiansvarig

Anna Gunnerek

Tel: 070-760 20 00 E-post: anna.gunnerek@fmfassistans.se

Löneadministratör

Maria Andersson

Tel: 072-560 02 25 E-post: maria.andersson@fmfassistans.se

Löneadministratör

Helen Lindholm

Tel: 072-560 40 13 E-post: helen.lindholm@fmfassistans.se

Löneadministratör

Sofia Metso

Tel: 072-577 18 78 E-post: sofia.metso@fmfassistans.se

Löneadministratör

Lena Henricson

Tel: 072-560 06 36 E-post: lena.henricson@fmfassistans.se

Löneadministratör

Catarina Infors

Tel: 072-650 40 82 E-post: catarina.infors@fmfassistans.se

Löneadministratör

Julia Güner

Tel: E-post: julia.guner@fmfassistans.se

Vi finns här

Adolfsbergsvägen 4, Örebro, Sverige

Vasagatan 30, Skövde, Sverige

Cylindervägen 18, Nacka Strand, Sverige

Kontakta oss om personlig assistans

Vill du jobba med personlig assistans?

Skicka ett mejl med CV och personligt brev till rekrytering@fmfassistans.se